کارتی با اعتبار زمانی یک ساله و با کلیه ویژگیهای یک کارت بانکی است که دارنده این کارت می تواند از خدمات و تسهیلات زیر استفاده نماید: 

 1- کاهش هزینه کلیه خدمات دندانپزشکی از 20 تا 60 درصد طبق تعرفه مصوب و توافق شده با مراکز طرف قرارداد با نگین سلامت در سطح کشور. 

 2- کاهش هزینه خدمات پوست ، مو و زیبایی از 15 تا 40 درصد بر اساس میانگین تعرفه رایج مراکز زیبایی.

 3- کاهش هزینه خدمات پاراکلینیکی، آزمایشگاه طبی، رادیولوژی و سونوگرافی، فیزیوتراپی، طب سنتی، چشم پزشکی، خرید عینک طبی و آفتابی و ...  تا 30 درصد .

4- استفاده از تسهیلات وام درمان بمنظور بهره مندی از کلیه خدمات عمومی و تخصصی دندانپزشکی در مراکز طرف قرارداد با نگین سلامت .

5- گارانتی و تضمین حسن انجام خدمات دندانپزشکی ارائه شده در مراکز دندانپزشکی طرف قرارداد با نگین سلامت به مدت یکسال از زمان معالجه .

6- استفاده از خدمات پشتیبانی و نظارتی گروه نگین  بر نحوه ارایه خدمات مراکز درمانی طرف قرارداد و رعایت تعرفه از سوی پزشکان و دندانپزشکان و پیگیری مشکلات احتمالی پیش آمده میان مشترک و مرکز درمانی توسط گروه بازرسی شرکت تا حصول رضایت کامل مشترک.

7- امکان استفاده از خدمات درمانی نگین سلامت بدون نیاز به بیمه گر اول (تامین اجتماعی، خدمات درمانی و بیمه سلامت ایرانیان).

8- امکان استفاده از خدمات مراکز طرف قرارداد با نگین سلامت بدون سقف مالی و عدم محدودیت تعداد مراجعه در طول اعتبار کارت اشتراک.

9- استفاده از خدمات رفاهی، تفریحی، ورزشی، بیمه ای و تخفیف فروشگاهی در باشگاه مشتریان گروه نگین . 

 

 کلیه مشترکین گروه می توانند علاوه بر امکان استفاده از خدمات درمانی ، ازتسهیلات مراکز رفاهی طرف قرارداد نیز برخوردار گردند

لینک خرید کارت ورود به باشگاه مشتریان

مشاوره آنلاین