تمامی هموطنان عزیز و اتباع خارجی مقیم در کشور جمهوری اسلامی ایران ، صرفنظر از داشتن پوشش خدمات بیمه ای پایه یا بیمه های تکمیلی شرکتهای بیمه، می توانند نسبت به تهیه اشتراک نگین سلامت اقدام و پس از دریافت بسته  طبق تعرفه توافقی بهره مند گردند .

با توجه به گسترش روزافزون مراکز طرف قرارداد با نگین سلامت در مناطق مختلف و یا بعضا امکان حذف برخی از مراکز ، توصیه می گردد جهت اطلاع از لیست به روز مراکز طرف قرارداد و همچنین دریافت مشاوره تخصصی در خصوص اطلاع از بهترین مرکز درمانی مرتبط با خدمت مورد نظر شما ، قبل از مراجعه جهت معالجه ، با شماره تلفن دفتر مرکزی شرکت یا شعب استانی گروه نگین تماس حاصل فرمائید .

ضمنا مشترکین محترم می توانند با ارسال کدشناسایی که درکنار نام هر مرکز درمانی در جدول فهرست مراکز طرف قرارداد در دفترچه راهنمای استفاده از خدمات و پایگاه اینترنتی شرکت درج گردیده به سامانه استعلام از طریق شماره پیامک گروه از شرایط همکاری، آخرین نشانی و تلفن مرکز ، خدمات قابل ارائه و همچنین درصد تخفیف توافقی با پزشک مورد نظر خود مطلع شوند.

   

مشاوران و کارشناسان نگین سلامت همه روزه آماده پاسخگویی از ساعت 9 صبح لغایت 20 به مشترکین عزیز می باشند 

 

telegram با ذخیره شماره 09202163423 در تلفن همراه خود و عضویت در کانال تلگرامی این شرکت ، ازآخرین اخبارشرکت به صورت روزانه مطلع شوید.

مشاوره آنلاین