یکی از عواملی که در ماندگاری کارکنان یک سازمان موثر می باشد پرداختن به مسائل رفاهی و فراهم ساختن بستر مناسب جهت استفاده کارکنان از بسته های حمایتی و خدماتی مورد نیاز ایشان با هدف کاهش هزینه های جاری زندگی روزمره  می باشد.

 از دغدغه های اصلی آحاد جامعه خصوصا طبقه کارمند و کارگر ، برخورداری از پوششهای مناسب بیمه ای خصوصا بیمه های درمانی می باشد ، نگرانی که اغلب به عنوان سیاستهای کلی در نظام اداری و سیاسی دولتها مطرح بوده و از اولویتهای اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیز می باشد.

در کشور ما شرکتهای بیمه ای بازرگانی و سازماهای بیمه گر دولتی وظیفه تامین هزینه برخی از خدمات درمانی را عهده دار می باشند. لکن بدلیل مشکلات قانونی و ساختاری ، هزینه بالای برخی خدمات درمانی خصوصا دندانپزشکی و همچنین گستردگی معضلات دندانپزشکی در میان مردم ، امکان  پوشش کامل تمامی خدمات درمانی و دندانپزشکی مقدور نمی باشد که این موارد از اصلی ترین علل عدم مراجعه بیماران به مراکز درمانی جهت معالجه می باشد که یقینا برنامه ریزی و اهتمام مدیران سازمانها بمنظور رفع این کاستی می تواند موجبات رضایت و وفاداری هر چه بیشتر کارکنان را فراهم سازد.

گرون رفاهی و درمانی نگین ، با هدف ارائه خدمات درمانی مطمئن و ارزان قیمت در مراکز پزشکی و دندانپزشکی تخصصی و تائید شده ، مفتخر است آمادگی خود را در خصوص عقد قرارداد گروهی با سازمانها، شرکتها و نهادهای دولتی و خصوصی به منظور ارایه خدمات وتسهیلات زیر علاوه بر خدمات معمول شرکت اعلام نماید:

* اجرای طرح پایش سلامت دهان و دندان کارکنان و افراد خانواده ایشان با هدف پیشگیری و کاهش هزینه های درمانی .

* برگزاری جلسات آموزشی و ارتقای فرهنگ سلامت و بهداشت کارکنان در محل سازمانها .

* استقرار پزشک و دندانپزشک در محل سازمانها با هدف صرفه جویی در وقت و هزینه پرسنل و سازمان و معاینه و چکاپ اولیه کلیه کارکنان و تشکیل پرونده درمانی به صورت رایگان .

* راه اندازی و تجهیز مرکز پزشکی و دندانپزشکی در محل سازمانها و ارائه خدمات پزشکی و دندانپزشکی عمومی در محل کار پرسنل .(درصورت به حد نصاب رسیدن تعداد).

* ارایه خدمات درمانی سفارشی(VIP)  برای مشتریان ویژه و مدیران محترم سازمانها و شرکتها در کلینیکهای اختصاصی شرکت.

* ارائه تسهیلات درمانی در قالب وام قرض الحسنه با همکاری بانک های طرف قرارداد با شرکت در حداقل زمان و با بازپرداخت متناسب با حقوق پرسنل.

* امکان عقد قرارداد با  مراکز درمانی پیشنهادی سازمانها(درصورت تایید مرکز از سوی شرکت).

* امکان صدور کارتهای اشتراک بانکی با درج مشخصات و لوگوی شرکتها و سازمانها بر روی کارت و یا صدور کارت بانکی با درج عکس و مشخصات کارکنان.

* تخفیف در حق اشتراک سالیانه کارکنان بر اساس تعداد پرسنل .

* امکان استفاده کارکنان  از خدمات رفاهی، ورزشی، بیمه ای، گردشگری و... در قالب باشگاه مشترکین گروه نگین .

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا درخواست حضور کارشناسان شرکت بمنظور پاسخگویی به سوالات شما ، با دفتر مرکزی شرکت  تماس و یا در قسمت تماس با ما پیغام خود را درج نمایید.

 

مشاوره آنلاین